Nasze UsługiProces inwestycyjno-budowlany

W Kancelarii Ostasz Stadnik specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze prawnej związanej z inwestycjami budowlanymi. Nasze usługi są skierowane do inwestorów, wykonawców oraz podmiotów związanych z branżą budowlaną. Zapewniamy wsparcie prawne na każdym etapie procesu inwestycyjnego, od planowania po realizację i rozliczenie projektu.

Przygotowanie i Negocjowanie Umów o Roboty Budowlane
Zajmujemy się przygotowaniem i negocjowaniem umów o roboty budowlane, generalne wykonawstwo oraz umów podwykonawczych. Nasze umowy są dostosowane do specyfiki każdego projektu, zapewniając ochronę interesów klienta i minimalizację ryzyka.

Uczestnictwo w Procesie Obrotu Nieruchomościami
Oferujemy wsparcie w procesie obrotu nieruchomościami, w tym w zakresie podziału nieruchomości. Nasza kancelaria doradza również w sporach pomiędzy członkami konsorcjum, pomagając w rozwiązywaniu konfliktów i negocjacjach.

Dochodzenie Roszczeń z Procesu Inwestycyjno-Budowlanego
Specjalizujemy się w dochodzeniu roszczeń związanych z procesem inwestycyjno-budowlanym, w tym roszczeń z tytułu gwarancji i rękojmi na wykonane roboty budowlane. Pomagamy również w egzekwowaniu odpowiedzialności podwykonawców.

Reprezentacja w Sporach o Błędy w Dokumentacji Projektowej
Zapewniamy reprezentację w sporach dotyczących błędów w dokumentacji projektowej, wspierając klientów w dochodzeniu swoich praw i odszkodowań.

Reprezentacja Przed Sądami w Sprawach Cywilnych
Reprezentujemy naszych klientów przed sądami w sprawach cywilnych, w tym w sporach z wykonawcami robót budowlanych oraz prac remontowych. Nasza kancelaria dąży do skutecznej ochrony interesów klientów, zarówno w postępowaniach sądowych, jak i w negocjacjach pozasądowych.

W Kancelarii Ostasz Stadnik dbamy o to, aby nasi klienci byli w pełni zabezpieczeni na każdym etapie procesu inwestycyjnego. Nasze doświadczenie i wiedza specjalistyczna pozwalają na skuteczne zarządzanie ryzykiem i rozwiązywanie problemów prawnych, które mogą wystąpić w branży budowlanej. Zapraszamy do współpracy, aby skorzystać z profesjonalnej i kompleksowej obsługi prawnej w zakresie prawa inwestycyjno-budowlanego.

KONTAKTGotowi do działania, gdy tylko nas potrzebujesz! Dostępni na każdym kroku, by chronić Twoje interesy.

KONTAKT

    https://ostaszstadnik.pl/wp-content/uploads/2023/08/Projekt-bez-nazwy.png
    ul. Bociana 22A lok. 8, 31-231 Kraków
    kancelaria@ostaszstadnik.pl

    ZADZWOŃ DO NAS

    Wszelkie prawa zastrzeżone © 2023